Bim Camsil Matik + Ernet Sirkeli Temizleyici 500 ml + 750 ml fiyatı – 25 Ekim Salı 2022

Camsil Matik + Ernet Sirkeli Temizleyici

Bim aktüel ürünlerinde 25 Ekim Salı 2022 Aktüel kataloğunda Camsil Matik + Ernet Sirkeli Temizleyici 500 ml + 750 ml ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim 25 Ekim Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 25 Ekim Salı Aktüel öğelerinden biri de 500 ml + 750 ml Camsil Matik + Ernet Sirkeli Temizleyici .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Camsil Matik + Ernet Sirkeli Temizleyici ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Camsil Matik + Ernet Sirkeli Temizleyici Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Camsil #Matik #Ernet #Sirkeli #Temizleyici ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 28,50 TL

Tarih: 2022-10-20 00:42:30

Camsil Matik + Ernet Sirkeli Temizleyici detayları:
500 ml + 750 ml

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Camsil Matik + Ernet Sirkeli Temizleyici 500 ml + 750 ml tam olarak 25 Ekim Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles