Bim Çamaşır Makinesi Temizleyici 250 ml fiyatı – 26 Nisan Aktüel 2022

Çamaşır Makinesi Temizleyici

Bim aktüel ürünlerinde 26 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Çamaşır Makinesi Temizleyici 250 ml ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim 26 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 26 Nisan Cuma Aktüel öğelerinden biri de 250 ml Çamaşır Makinesi Temizleyici .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çamaşır Makinesi Temizleyici ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Çamaşır Makinesi Temizleyici Bim’de kaç para?

Aradığınız #Çamaşır #Makinesi #Temizleyici ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 17,90 TL

Tarih: 2022-04-18 09:24:02

Çamaşır Makinesi Temizleyici detayları:
250 ml250 ml

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çamaşır Makinesi Temizleyici 250 ml tam olarak 26 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles