1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Çamaşır Makinesi C Enerji 8 kg fiyatı – 2024

Bim Çamaşır Makinesi C Enerji 8 kg   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Çamaşır Makinesi C Enerji 8 kg ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Çamaşır Makinesi C Enerji 8 kg .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çamaşır Makinesi C Enerji 8 kg ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Çamaşır Makinesi C Enerji 8 kg Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Çamaşır #Makinesi #Enerji ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 6.099,00 TL

Tarih: 2024-05-13 11:43:28

Çamaşır Makinesi C Enerji 8 kg detayları:

Key 8002 CM

XL büyük kapaklı
Yıkama kapasitesi: 8 kg
Ses seviyesi: 72dBA
Dakikada 1000 devir
Enerji tüketimi (100 çevrim): 62 kwH

15 program
Zaman geciktirme özelliği
Led gösterge tipi
Susuz çalışma uyarısı
C enerji sınıfı
Ölçü bilgisi (G/Y/D): 60 x 84 x59 cm

Ağırlık: 68 kg
2 yıl garantili
Servis, kurulum hizmeti ve ürünler hakkında yetkili servis
numarası 0850 210 0
888

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çamaşır Makinesi C Enerji 8 kg tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir