Bim Çamaşır Makinesi C Enerji 8 kg fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Çamaşır Makinesi C Enerji 8 kg

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Çamaşır Makinesi C Enerji 8 kg ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Çamaşır Makinesi C Enerji 8 kg .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çamaşır Makinesi C Enerji 8 kg ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Çamaşır Makinesi C Enerji 8 kg Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Çamaşır #Makinesi #Enerji ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 6.099,00 TL

Tarih: 2023-07-03 19:13:05

Çamaşır Makinesi C Enerji 8 kg detayları:

Key 8002 CM

XL büyük kapaklı
Yıkama kapasitesi: 8 kg
Ses seviyesi: 72dBA
Dakikada 1000 devir
Enerji tüketimi (100 çevrim): 62 kwH

15 program
Zaman geciktirme özelliği
Led gösterge tipi
Susuz çalışma uyarısı
C enerji sınıfı
Ölçü bilgisi (G/Y/D): 60 x 84 x59 cm

Ağırlık: 68 kg
2 yıl garantili
Servis, kurulum hizmeti ve ürünler hakkında yetkili servis
numarası 0850 210 0
888

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çamaşır Makinesi C Enerji 8 kg tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles