Bim Cam Davlumbaz fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Cam Davlumbaz

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Cam Davlumbaz ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Cam Davlumbaz .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Cam Davlumbaz ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Cam Davlumbaz Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Cam #Davlumbaz ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 829,00 TL

Tarih: 2022-04-13 18:25:42

Cam Davlumbaz detayları:

Düğmeden mekanik kontrol
60 cm çift camlı davlumbaz
3 kademeli güç ayarı
650 m³/s yüksek emiş gücü
140 Watt güç
Yıkanabilir alüminyum filtre
Led aydınlatma
2 yıl garantili
Ücretsiz kurulum
Kumtel kurulum & yetkili servis numarası: 0850 333 56
85 

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Cam Davlumbaz tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles