Bim C338e Pro 180 Saç Maşası fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

C338e Pro 180 Saç Maşası

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda C338e Pro 180 Saç Maşası ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de C338e Pro 180 Saç Maşası .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim C338e Pro 180 Saç Maşası ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

C338e Pro 180 Saç Maşası Bim’de kaç para?

Aradığınız #C338e #Pro #Saç #Maşası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 579,00 TL

Tarih: 2023-03-05 00:28:41

C338e Pro 180 Saç Maşası detayları:

BaByliss C338E Sublime Touch Saç MaşasıCihaz Tipi
Saç MaşasıCihaz İşlevi BukleIsı Kademesi10 kademeEn Düşük Isı 150
°CEn Yüksek Isı 180 °CÇap 38 mmKaplama Malzemesi SeramikDiğer
Özellikler               
Dönebilen KabloEmniyet AyağıSoğuk Uç2 yıl garantiliBabyliss çağrı merkezi numarası 08502551343Whatsapp
destek hattı 05332911558

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden C338e Pro 180 Saç Maşası tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles