Bim C21-Y 4+64GB Cep Telefonu fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

C21-Y 4+64GB Cep Telefonu

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda C21-Y 4+64GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de C21-Y 4+64GB Cep Telefonu .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim C21-Y 4+64GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

C21-Y 4+64GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #C21Y #464GB #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.899,00 TL

Tarih: 2022-11-29 09:27:33

C21-Y 4+64GB Cep Telefonu detayları:

Realme C21Y 64 GB 4 GB Ram
ÖzelliklerDahili Hafıza: 64 GBEkran Boyut
Aralığı: 6 inç ve ÜzeriEkran Boyutu: 6,5 inçKablosuz Şarj:
YokKamera Çözünürlüğü Aralığı: 13 – 19,9 MPKamera Çözünürlüğü: 13 MP +
2 MP + 2 MPÖn (Selfie) Kamera Aralığı: 5 – 7,9 MPÖn (Selfie) Kamera: 5
MPPil Gücü Aralığı: 5000 mAh ve ÜzeriPil Gücü: 5000 mAhRAM
Kapasitesi: 4 GB RAMYüz Tanıma: YokGaranti Süresi: 2 yılRealme
Türkiye Garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden C21-Y 4+64GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles