Bim Büyük Beden Viskon Pantolon Kadın fiyatı – 6 Mayıs Cuma Aktüel 2022

Büyük Beden Viskon Pantolon Kadın

Bim aktüel ürünlerinde 6 Mayıs Aktüel kataloğunda Büyük Beden Viskon Pantolon Kadın ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta yer alıyor…

Bim 6 Mayıs Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 6 Mayıs Aktüel öğelerinden biri de Büyük Beden Viskon Pantolon Kadın .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Büyük Beden Viskon Pantolon Kadın ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Büyük Beden Viskon Pantolon Kadın Bim’de kaç para?

Aradığınız #Büyük #Beden #Viskon #Pantolon #Kadın ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 59,90 TL

Tarih: 2022-05-01 08:17:57

Büyük Beden Viskon Pantolon Kadın detayları:
XL  2XL 3XL

Bim aktüel 6 Mayıs Salı


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Büyük Beden Viskon Pantolon Kadın tam olarak 6 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles