Bim Büyük Beden Kaprili Pijama Takımı Kadın fiyatı – 6 Mayıs Cuma Aktüel 2022

Büyük Beden Kaprili Pijama Takımı Kadın

Bim aktüel ürünlerinde 6 Mayıs Aktüel kataloğunda Büyük Beden Kaprili Pijama Takımı Kadın ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 6 Mayıs Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 6 Mayıs Aktüel mamullerinden biri de Büyük Beden Kaprili Pijama Takımı Kadın .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Büyük Beden Kaprili Pijama Takımı Kadın ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Büyük Beden Kaprili Pijama Takımı Kadın Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Büyük #Beden #Kaprili #Pijama #Takımı #Kadın ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 89,90 TL

Tarih: 2022-05-01 09:18:34

Büyük Beden Kaprili Pijama Takımı Kadın detayları:
XL  2XL 3XL

Bim aktüel 6 Mayıs Salı


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Büyük Beden Kaprili Pijama Takımı Kadın tam olarak 6 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles