Bim Büyük Beden Kaprili Pijama Takımı Erkek fiyatı – 6 Mayıs Cuma Aktüel 2022

Büyük Beden Kaprili Pijama Takımı Erkek

Bim aktüel ürünlerinde 6 Mayıs Aktüel kataloğunda Büyük Beden Kaprili Pijama Takımı Erkek ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulmak mümkün…

Bim 6 Mayıs Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 6 Mayıs Aktüel ürünlerinden biri de Büyük Beden Kaprili Pijama Takımı Erkek .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Büyük Beden Kaprili Pijama Takımı Erkek ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Büyük Beden Kaprili Pijama Takımı Erkek Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Büyük #Beden #Kaprili #Pijama #Takımı #Erkek ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 89,90 TL

Tarih: 2022-05-01 10:20:20

Büyük Beden Kaprili Pijama Takımı Erkek detayları:
XL  2XL 3XL

Bim aktüel 6 Mayıs Salı


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Büyük Beden Kaprili Pijama Takımı Erkek tam olarak 6 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles