Bim Bütün Fındıklı ve Fındık Kremalı Sütlü Çikolata 350 g fiyatı – 29 Nisan Cuma Aktüel 2022

Bim Bütün Fındıklı ve Fındık Kremalı Sütlü Çikolata 350 g fiyatı - 29 Nisan Cuma Aktüel 2022 1

Bim aktüel ürünlerinde 29 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Bütün Fındıklı ve Fındık Kremalı Sütlü Çikolata 350 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulunuyor…

Bim 29 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 29 Nisan Cuma Aktüel öğelerinden biri de 350 g Bütün Fındıklı ve Fındık Kremalı Sütlü Çikolata .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Bütün Fındıklı ve Fındık Kremalı Sütlü Çikolata ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Bütün Fındıklı ve Fındık Kremalı Sütlü Çikolata Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Bütün #Fındıklı #Fındık #Kremalı #Sütlü #Çikolata ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 32,50 TL

Tarih: 2022-04-23 04:42:52

Bütün Fındıklı ve Fındık Kremalı Sütlü Çikolata detayları:
350 g350 g

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Bütün Fındıklı ve Fındık Kremalı Sütlü Çikolata 350 g tam olarak 29 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles