Bim BU9030 Erkek Kol Saati fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

BU9030 Erkek Kol Saati

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda BU9030 Erkek Kol Saati ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de BU9030 Erkek Kol Saati .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim BU9030 Erkek Kol Saati ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

BU9030 Erkek Kol Saati Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #BU9030 #Erkek #Kol #Saati ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 4.599,00 TL

Tarih: 2022-12-21 05:10:43

BU9030 Erkek Kol Saati detayları:
Alarm: YokCam: SafirÇap: 38Kadran
Rengi: SiyahKadran Şekli: YuvarlakKasa Rengi: GriKasa Tipi:
ÇelikKordon Rengi: SiyahKordon Tipi: DeriKoronometre: YokMakine
Cinsi: PilliMekanizma / Ekran Tipi: AnalogSuya Dayanıklılık: 0 Mt-10
MtTakvim: Var2 yıl garanti

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden BU9030 Erkek Kol Saati tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles