Bim Bright Crystal Kadın Parfüm Seti fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Bright Crystal Kadın Parfüm Seti

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Bright Crystal Kadın Parfüm Seti ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Bright Crystal Kadın Parfüm Seti .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Bright Crystal Kadın Parfüm Seti ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Bright Crystal Kadın Parfüm Seti Bim’de kaç para?

Aradığınız #Bright #Crystal #Kadın #Parfüm #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.199,00 TL

Tarih: 2023-04-23 20:18:08

Bright Crystal Kadın Parfüm Seti detayları:

Versace Bright Crystal; davetkar, çiçek gibi taze bir
parfüm. Parlak, kristal, zamansız elegan şişesi içerisinde sunulan bu eşsiz
koku tazelik ve çiçeksi notaları ortaya çıkarıyor. Tepe Nota: Yuzu, Nar, Buz
Akoru. Kalp Nota: Şakayık, Manolya, Lotus. Dip Nota: Bitkisel Amber, Akaju,
Misk

Set içeriği:Versace
Bright Crystal Edt 90 Ml Kadın ParfümVersace Bright Crystal Edt 10 Ml +
Çanta


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Bright Crystal Kadın Parfüm Seti tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles