Bim Bright Crystal Kadın Parfüm Seti fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Bright Crystal Kadın Parfüm Seti

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Bright Crystal Kadın Parfüm Seti ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Bright Crystal Kadın Parfüm Seti .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Bright Crystal Kadın Parfüm Seti ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Bright Crystal Kadın Parfüm Seti Bim’de kaç para?

Aradığınız #Bright #Crystal #Kadın #Parfüm #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.199,00 TL

Tarih: 2022-12-18 10:57:44

Bright Crystal Kadın Parfüm Seti detayları:

Versace Bright Crystal; davetkar, çiçek gibi taze bir
parfüm. Parlak, kristal, zamansız elegan şişesi içerisinde sunulan bu eşsiz
koku tazelik ve çiçeksi notaları ortaya çıkarıyor. Tepe Nota: Yuzu, Nar, Buz
Akoru. Kalp Nota: Şakayık, Manolya, Lotus. Dip Nota: Bitkisel Amber, Akaju,
Misk

Set içeriği:Versace
Bright Crystal Edt 90 Ml Kadın ParfümVersace Bright Crystal Edt 10 Ml +
Çanta


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Bright Crystal Kadın Parfüm Seti tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles