Bim Boyalı Limon Şekilli Kase ~ 16 cm fiyatı -30 eylül cuma 2022

Boyalı Limon Şekilli Kase

Bim aktüel ürünlerinde 30 eylül 2022 Aktüel kataloğunda Boyalı Limon Şekilli Kase ~ 16 cm ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulunuyor…

Bim 30 eylül cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 30 eylül Aktüel ürünlerinden biri de ~ 16 cm Boyalı Limon Şekilli Kase .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Boyalı Limon Şekilli Kase ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Boyalı Limon Şekilli Kase Bim’de kaç para?

Aradığınız #Boyalı #Limon #Şekilli #Kase ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 14,50 TL

Tarih: 2022-10-10 02:14:37

Boyalı Limon Şekilli Kase detayları:
~ 16 cm

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Boyalı Limon Şekilli Kase ~ 16 cm tam olarak 30 eylül tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles