Bim Boyalı Cam Meşrubat Bardağı ~405 cc fiyatı – 23 eylül cuma 2022

Boyalı Cam Meşrubat Bardağı

Bim aktüel ürünlerinde 23 eylül cuma2022 Aktüel kataloğunda Boyalı Cam Meşrubat Bardağı ~405 cc ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulmak mümkün…

Bim 23 eylül cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 23 eylül Aktüel ürünlerinden biri de ~405 cc Boyalı Cam Meşrubat Bardağı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Boyalı Cam Meşrubat Bardağı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Boyalı Cam Meşrubat Bardağı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Boyalı #Cam #Meşrubat #Bardağı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 44,50 TL

Tarih: 2022-09-19 21:54:37

Boyalı Cam Meşrubat Bardağı detayları:
~405 cc

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Boyalı Cam Meşrubat Bardağı ~405 cc tam olarak 23 eylül tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles