Bim Boxer Şort Erkek fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Boxer Şort Erkek

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Boxer Şort Erkek ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulmak mümkün…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de Boxer Şort Erkek .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Boxer Şort Erkek ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Boxer Şort Erkek Bim’de kaç para?

Aradığınız #Boxer #Şort #Erkek ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 24,90 TL

Tarih: 2022-04-11 08:18:43

Boxer Şort Erkek detayları:
Büyük beden Siyah, lacivert renk  XL-2XL-3XL

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Boxer Şort Erkek tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles