Bim Boxer- Slip Çeşitleri fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Boxer- Slip Çeşitleri

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Boxer- Slip Çeşitleri ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de Boxer- Slip Çeşitleri .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Boxer- Slip Çeşitleri ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Boxer- Slip Çeşitleri Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Boxer #Slip #Çeşitleri ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 14,90 TL

Tarih: 2022-04-11 10:22:01

Boxer- Slip Çeşitleri detayları:
Siyah, beyaz, ten rengi  Dikişsiz  S/M – L/XL

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Boxer- Slip Çeşitleri tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles