Bim BodySmart Akıllı Bluetooth Tartı fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

BodySmart Akıllı Bluetooth Tartı

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda BodySmart Akıllı Bluetooth Tartı ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de BodySmart Akıllı Bluetooth Tartı .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim BodySmart Akıllı Bluetooth Tartı ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

BodySmart Akıllı Bluetooth Tartı Bim’de kaç para?

Aradığınız #BodySmart #Akıllı #Bluetooth #Tartı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 149,00 TL

Tarih: 2022-04-14 02:16:23

BodySmart Akıllı Bluetooth Tartı detayları:

Ürün Modeli: PSC01
Ekran: Güç açıldığında tüm bilgiler ekranda
görünür
Kapasite: 3kg-180kg
Küme: 1D=100g / 0.2lb
Birim: KG / LB / ST
Güç: 2 X AAA Batarya
Batarya Akım: <25mA
Aşırı Yük: Min 2,5 kg ve Max 182 kg uyarısı

Optimum sıcaklık: 5 – 35 derece
Saklama sıcaklığı: -10 – 60 derece
8 kişilik farklı kullanıcı kapasitesi
Ağırlık & BMI & yağ yüzdesi & kas
yüzdesi & iç organ yağ & kemik ağırlığı & su yüzdesi & protein
yüzdesi ölçümü yapabilme    
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden BodySmart Akıllı Bluetooth Tartı tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles