Bim BMWLMG.X241 Kadın Kol Saati Seti fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

BMWLMG.X241 Kadın Kol Saati Seti

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda BMWLMG.X241 Kadın Kol Saati Seti ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de BMWLMG.X241 Kadın Kol Saati Seti .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim BMWLMG.X241 Kadın Kol Saati Seti ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

BMWLMG.X241 Kadın Kol Saati Seti Bim’de kaç para?

Aradığınız #BMWLMG.X241 #Kadın #Kol #Saati #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.499,00 TL

Tarih: 2022-10-27 18:08:37

BMWLMG.X241 Kadın Kol Saati Seti detayları:
Kasa Çapı: 22*24 mmKasa Şekli: Dikdörtgen
Kasa Materyali: Metal Kasa Rengi: Altın RengiKordon Materyali:
ÇelikKordon Rengi: Altın RengiKadran Rengi: Beyaz Kadran Işığı: Yok
Taş: Yok Çalışma Şekli: Analog Teknolojisi: QuartzTakvim: Var
Kronometre: Yok Alarm: Yok Cam Özelliği: MineralÖzellik: Altın
Rengi Çelik Bileklik Hediyeli Su Geçirmezlik: 3 ATM Garanti Süresi: 2
yıl Cinsiyet: Kadın

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden BMWLMG.X241 Kadın Kol Saati Seti tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles