1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Black Opium Extreme Edp 50 ml Parfüm fiyatı – 2024

Bim Black Opium Extreme Edp 50 ml Parfüm   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Black Opium Extreme Edp 50 ml Parfüm ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Black Opium Extreme Edp 50 ml Parfüm .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Black Opium Extreme Edp 50 ml Parfüm ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Black Opium Extreme Edp 50 ml Parfüm Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Black #Opium #Extreme #Edp #Parfüm ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.299,00 TL

Tarih: 2024-04-07 10:20:15

Black Opium Extreme Edp 50 ml Parfüm detayları:
Her zaman göz alıcı ve küstah.Karizmatik ve
bağımlılık yaratan.Yeni eşsiz siyah şişesi ile Yves Saint Laurent BLACK
OPIUM EXTREME!Her zamankinden daha da koyu ve daha parlak şişesi ile,
ölçüsüzce yaşayan kadınlara hitap ediyor.Siyah kahve özü ile yaratılan
koku, çok daha kadınsı.Black Opium ailesi, Extreme kokusu ile bu sefer
bağımlılığın dozunu artırıyor.Üst notalarda Kahve ve kakao;Orta
notalarda Yasemin ve portakal çiçeği özü;Alt notalarda Bourbon vanilya ve
paçuli

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Black Opium Extreme Edp 50 ml Parfüm tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir