Bim Bitter&Sütlü Çikolata Kaplı Kurutulmuş Çilek Draje 80 g fiyatı – 17 Ocak Salı 2023

Bitter&Sütlü Çikolata Kaplı Kurutulmuş Çilek Draje

Bim aktüel ürünlerinde 17 Ocak Salı 2023 Aktüel kataloğunda Bitter&Sütlü Çikolata Kaplı Kurutulmuş Çilek Draje 80 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 17 Ocak Salı 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 17 Ocak Salı 2023 Aktüel öğelerinden biri de 80 g Bitter&Sütlü Çikolata Kaplı Kurutulmuş Çilek Draje .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Bitter&Sütlü Çikolata Kaplı Kurutulmuş Çilek Draje ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Bitter&Sütlü Çikolata Kaplı Kurutulmuş Çilek Draje Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #BitterSütlü #Çikolata #Kaplı #Kurutulmuş #Çilek #Draje ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 24,50 TL

Tarih: 2023-01-11 10:18:55

Bitter&Sütlü Çikolata Kaplı Kurutulmuş Çilek Draje detayları:
80 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Bitter&Sütlü Çikolata Kaplı Kurutulmuş Çilek Draje 80 g tam olarak 17 Ocak Salı 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles