Bim Bitter Çikolata Kaplı Fındıklı Mini Nuga Bar 250 g fiyatı – 29 Nisan Cuma Aktüel 2022

Bitter Çikolata Kaplı Fındıklı Mini Nuga Bar

Bim aktüel ürünlerinde 29 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Bitter Çikolata Kaplı Fındıklı Mini Nuga Bar 250 g ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim 29 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 29 Nisan Cuma Aktüel öğelerinden biri de 250 g Bitter Çikolata Kaplı Fındıklı Mini Nuga Bar .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Bitter Çikolata Kaplı Fındıklı Mini Nuga Bar ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Bitter Çikolata Kaplı Fındıklı Mini Nuga Bar Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Bitter #Çikolata #Kaplı #Fındıklı #Mini #Nuga #Bar ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 11,90 TL

Tarih: 2022-04-23 04:51:31

Bitter Çikolata Kaplı Fındıklı Mini Nuga Bar detayları:
250 g250 g

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Bitter Çikolata Kaplı Fındıklı Mini Nuga Bar 250 g tam olarak 29 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles