1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Bitter Çikolata Kaplı Fındıklı Gofret 200 gramram fiyatı – Bayram 2024

Bim Bitter Çikolata Kaplı Fındıklı  Gofret     200 gramram fiyatı – Bayram 2024

Bim aktüel ürünlerinde 2024 Bayram özel kataloğunda Bitter Çikolata Kaplı Fındıklı Gofret 200 gramram ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulmak mümkün…

Bim 2024 Bayram Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Ramazan Bayramı özel Aktüel öğelerinden biri de 200 gramram Bitter Çikolata Kaplı Fındıklı Gofret .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Bitter Çikolata Kaplı Fındıklı Gofret ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Bitter Çikolata Kaplı Fındıklı Gofret Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Bitter #Çikolata #Kaplı #Fındıklı #Gofret ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 21,50 TL

Tarih: 2024-05-01 05:45:40

Bitter Çikolata Kaplı Fındıklı Gofret detayları:
200 gramram

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Bitter Çikolata Kaplı Fındıklı Gofret 200 gramram tam olarak 2024 Ramazan bayramı özel fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir