Bim Bitter Çikolata Kaplı Çilek Kremalı Bisküvili Bar 42,5 g fiyatı – 22 Ağustos 2023

Bitter Çikolata Kaplı Çilek Kremalı Bisküvili Bar

Bim aktüel ürünlerinde 22 Ağustos 2023 Aktüel kataloğunda Bitter Çikolata Kaplı Çilek Kremalı Bisküvili Bar 42,5 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulmak mümkün…

Bim 22 Ağustos 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 22 Ağustos 2023 Aktüel öğelerinden biri de 42,5 g Bitter Çikolata Kaplı Çilek Kremalı Bisküvili Bar .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Bitter Çikolata Kaplı Çilek Kremalı Bisküvili Bar ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Bitter Çikolata Kaplı Çilek Kremalı Bisküvili Bar Bim’de kaç para?

Aradığınız #Bitter #Çikolata #Kaplı #Çilek #Kremalı #Bisküvili #Bar ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 7,50 TL

Tarih: 2023-08-20 22:31:05

Bitter Çikolata Kaplı Çilek Kremalı Bisküvili Bar detayları:
42,5 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Bitter Çikolata Kaplı Çilek Kremalı Bisküvili Bar 42,5 g tam olarak 22 Ağustos 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles