Bim Bitter Çikolata Kaplı Bisküvili Çilekli Krema 300 gram fiyatı – 29 Nisan Cuma Aktüel 2022

Bitter Çikolata Kaplı Bisküvili Çilekli Krema

Bim aktüel ürünlerinde 29 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Bitter Çikolata Kaplı Bisküvili Çilekli Krema 300 gram ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim 29 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 29 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 300 gram Bitter Çikolata Kaplı Bisküvili Çilekli Krema .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Bitter Çikolata Kaplı Bisküvili Çilekli Krema ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Bitter Çikolata Kaplı Bisküvili Çilekli Krema Bim’de kaç para?

Aradığınız #Bitter #Çikolata #Kaplı #Bisküvili #Çilekli #Krema ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 34,90 TL

Tarih: 2022-04-23 04:43:12

Bitter Çikolata Kaplı Bisküvili Çilekli Krema detayları:
300 gram300 gram

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Bitter Çikolata Kaplı Bisküvili Çilekli Krema 300 gram tam olarak 29 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles