Bim Beyaz Spor Ayakkabı Boyası 50 ml fiyatı – 16 Ağustos Salı 2022

Beyaz  Spor Ayakkabı Boyası

Bim aktüel ürünlerinde 16 Ağustos Salı 2022 Aktüel kataloğunda Beyaz Spor Ayakkabı Boyası 50 ml ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim 16 Ağustos Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 9 Ağustos Salı Aktüel mamullerinden biri de 50 ml Beyaz Spor Ayakkabı Boyası .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Beyaz Spor Ayakkabı Boyası ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Beyaz Spor Ayakkabı Boyası Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Beyaz #Spor #Ayakkabı #Boyası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 9,75 TL

Tarih: 2022-08-12 21:45:30

Beyaz Spor Ayakkabı Boyası detayları:
50 ml

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Beyaz Spor Ayakkabı Boyası 50 ml tam olarak 16 Ağustos Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles