Bim Beyaz Çikolata ve Kakaolu Tahıl Gevreği 750 g fiyatı – 29 Ağustos Salı 2023

Beyaz Çikolata ve Kakaolu Tahıl Gevreği

Bim aktüel ürünlerinde 29 Ağustos Salı 2023 Aktüel kataloğunda Beyaz Çikolata ve Kakaolu Tahıl Gevreği 750 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 29 Ağustos Salı 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 29 Ağustos Salı 2023 Aktüel mamullerinden biri de 750 g Beyaz Çikolata ve Kakaolu Tahıl Gevreği .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Beyaz Çikolata ve Kakaolu Tahıl Gevreği ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Beyaz Çikolata ve Kakaolu Tahıl Gevreği Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Beyaz #Çikolata #Kakaolu #Tahıl #Gevreği ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 57,50 TL

Tarih: 2023-08-25 23:18:26

Beyaz Çikolata ve Kakaolu Tahıl Gevreği detayları:
750 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Beyaz Çikolata ve Kakaolu Tahıl Gevreği 750 g tam olarak 29 Ağustos Salı 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles