Bim Beyaz Çikolata Parçacıklı ve Antep Fıstıklı Granola 60g fiyatı – 10 Ocak Salı 2023

Beyaz Çikolata Parçacıklı ve Antep Fıstıklı Granola

Bim aktüel ürünlerinde 10 Ocak Salı 2023 Aktüel kataloğunda Beyaz Çikolata Parçacıklı ve Antep Fıstıklı Granola 60g ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim 10 Ocak Salı 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 10 Ocak Salı 2023 Aktüel öğelerinden biri de 60g Beyaz Çikolata Parçacıklı ve Antep Fıstıklı Granola .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Beyaz Çikolata Parçacıklı ve Antep Fıstıklı Granola ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Beyaz Çikolata Parçacıklı ve Antep Fıstıklı Granola Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Beyaz #Çikolata #Parçacıklı #Antep #Fıstıklı #Granola ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 8,90 TL

Tarih: 2023-01-05 05:17:52

Beyaz Çikolata Parçacıklı ve Antep Fıstıklı Granola detayları:
60g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Beyaz Çikolata Parçacıklı ve Antep Fıstıklı Granola 60g tam olarak 10 Ocak Salı 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles