Bim Beyaz Çikolata Kaplı Sandviç Bisküvi 210 g fiyatı – 26 Nisan Aktüel 2022

Beyaz Çikolata Kaplı Sandviç Bisküvi

Bim aktüel ürünlerinde 26 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Beyaz Çikolata Kaplı Sandviç Bisküvi 210 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim 26 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 26 Nisan Cuma Aktüel öğelerinden biri de 210 g Beyaz Çikolata Kaplı Sandviç Bisküvi .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Beyaz Çikolata Kaplı Sandviç Bisküvi ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Beyaz Çikolata Kaplı Sandviç Bisküvi Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Beyaz #Çikolata #Kaplı #Sandviç #Bisküvi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 12,50 TL

Tarih: 2022-04-19 10:56:36

Beyaz Çikolata Kaplı Sandviç Bisküvi detayları:
210 g210 g

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Beyaz Çikolata Kaplı Sandviç Bisküvi 210 g tam olarak 26 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles