1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Beyaz Çikolata Kaplamalı Çilek Jöleli Red Velvet Kek 182 g fiyatı – Bayram 2024

Bim Beyaz Çikolata Kaplamalı Çilek Jöleli  Red Velvet Kek   182 g fiyatı – Bayram 2024

Bim aktüel ürünlerinde 2024 Bayram özel kataloğunda Beyaz Çikolata Kaplamalı Çilek Jöleli Red Velvet Kek 182 g ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim 2024 Bayram Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Ramazan Bayramı özel Aktüel ürünlerinden biri de 182 g Beyaz Çikolata Kaplamalı Çilek Jöleli Red Velvet Kek .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Beyaz Çikolata Kaplamalı Çilek Jöleli Red Velvet Kek ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Beyaz Çikolata Kaplamalı Çilek Jöleli Red Velvet Kek Bim’de kaç para?

Aradığınız #Beyaz #Çikolata #Kaplamalı #Çilek #Jöleli #Red #Velvet #Kek ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 37,50 TL

Tarih: 2024-05-01 06:08:03

Beyaz Çikolata Kaplamalı Çilek Jöleli Red Velvet Kek detayları:
182 g

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Beyaz Çikolata Kaplamalı Çilek Jöleli Red Velvet Kek 182 g tam olarak 2024 Ramazan bayramı özel fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir