Bim Beyaz Armürlü Çift Kişilik Nevresim Takımı fiyatı – 22 Temmuz Salı 2022

Beyaz Armürlü Çift Kişilik Nevresim Takımı

Bim aktüel ürünlerinde 22 Temmuz Salı 2022 Aktüel kataloğunda Beyaz Armürlü Çift Kişilik Nevresim Takımı ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulmak mümkün…

Bim 22 Temmuz Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 22 Temmuz Salı Aktüel ürünlerinden biri de Beyaz Armürlü Çift Kişilik Nevresim Takımı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Beyaz Armürlü Çift Kişilik Nevresim Takımı ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Beyaz Armürlü Çift Kişilik Nevresim Takımı Bim’de kaç para?

Aradığınız #Beyaz #Armürlü #Çift #Kişilik #Nevresim #Takımı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 399,00 TL

Tarih: 2022-07-16 16:09:32

Beyaz Armürlü Çift Kişilik Nevresim Takımı detayları:
Nevresim: 200×220 cm Çarşaf: 240×260 cm  Yastık Kılıfı (2 Adet): 50×70 cm

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Beyaz Armürlü Çift Kişilik Nevresim Takımı tam olarak 22 Temmuz Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles