Bim Bambu Çubuklu Oda Kokusu 100 ml fiyatı – 13 eylül Salı 2022

Bambu Çubuklu Oda Kokusu

Bim aktüel ürünlerinde 13 eylül Salı 2022 Aktüel kataloğunda Bambu Çubuklu Oda Kokusu 100 ml ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim 13 eylül Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 13 eylül Salı Aktüel mamullerinden biri de 100 ml Bambu Çubuklu Oda Kokusu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Bambu Çubuklu Oda Kokusu ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Bambu Çubuklu Oda Kokusu Bim’de kaç para?

Aradığınız #Bambu #Çubuklu #Oda #Kokusu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 39,00 TL

Tarih: 2022-09-06 21:07:36

Bambu Çubuklu Oda Kokusu detayları:
100 ml Linnae  Frey

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Bambu Çubuklu Oda Kokusu 100 ml tam olarak 13 eylül Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles