Bim Araç İçi Mono Bluetoth Kulaklık fiyatı – 23 eylül cuma 2022

Araç İçi Mono Bluetoth Kulaklık

Bim aktüel ürünlerinde 23 eylül cuma2022 Aktüel kataloğunda Araç İçi Mono Bluetoth Kulaklık ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim 23 eylül cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 23 eylül Aktüel ürünlerinden biri de Araç İçi Mono Bluetoth Kulaklık .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Araç İçi Mono Bluetoth Kulaklık ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Araç İçi Mono Bluetoth Kulaklık Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Araç #İçi #Mono #Bluetoth #Kulaklık ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 149,00 TL

Tarih: 2022-09-18 15:02:38

Araç İçi Mono Bluetoth Kulaklık detayları:
Uzun batarya süresiBluetooth bağlantıEller serbest konuşmaHer 2 kulağa takılabilme10 metre çekim mesafesi

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Araç İçi Mono Bluetoth Kulaklık tam olarak 23 eylül tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles