Bim Araba Yıkama Fırçası fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Araba Yıkama Fırçası

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Araba Yıkama Fırçası ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Araba Yıkama Fırçası .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Araba Yıkama Fırçası ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Araba Yıkama Fırçası Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Araba #Yıkama #Fırçası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 429,00 TL

Tarih: 2023-07-16 16:41:05

Araba Yıkama Fırçası detayları:

Döner başlıklı şönil
fırçaDeterjan haznesi,Ayarlanabilir uzunlukErgonomik
tasarımİster sabunlu, ister yalnızca su ile yıkama
gerçekleştirebilirsiniz.Uzatma aparatları ile fırça uzunluğunu
ayarlayabilirsiniz.Döner başlığı sayesinde aracınızı zahmetsizce yıkamanıza
yardımcı olur.3 kademeli sabun ve deterjan haznesi ile köpüklü yıkama
gerçekleştirebilirsiniz.Su vanası ile su tazyiğini
ayarlayabilirsiniz.Döner başlığı çıkarabilir, durulama yapabilirsiniz.
Musluk aparatları sayesinde kolayca monte edilir.2 yıl
garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Araba Yıkama Fırçası tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles