Bim Antep Fıstıklı Pekmezli Muska 200 gram fiyatı – 12 Temmuz Cuma 2022

Antep Fıstıklı Pekmezli Muska

Bim aktüel ürünlerinde 12 Temmuz Cuma 2022 Aktüel kataloğunda Antep Fıstıklı Pekmezli Muska 200 gram ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim 12 Temmuz Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 12 Temmuz Aktüel öğelerinden biri de 200 gram Antep Fıstıklı Pekmezli Muska .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Antep Fıstıklı Pekmezli Muska ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Antep Fıstıklı Pekmezli Muska Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Antep #Fıstıklı #Pekmezli #Muska ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 22,50 TL

Tarih: 2022-08-01 17:42:43

Antep Fıstıklı Pekmezli Muska detayları:
200 gram

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Antep Fıstıklı Pekmezli Muska 200 gram tam olarak 12 temmuz tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles