Bim Antep Fıstıklı/ Nar Aromalı Fitil Lokum 300 gram fiyatı – 26 Nisan Aktüel 2022

Antep Fıstıklı/ Nar Aromalı  Fitil Lokum

Bim aktüel ürünlerinde 26 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Antep Fıstıklı/ Nar Aromalı Fitil Lokum 300 gram ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 26 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 26 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de 300 gram Antep Fıstıklı/ Nar Aromalı Fitil Lokum .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Antep Fıstıklı/ Nar Aromalı Fitil Lokum ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Antep Fıstıklı/ Nar Aromalı Fitil Lokum Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Antep #Fıstıklı #Nar #Aromalı #Fitil #Lokum ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 29,90 TL

Tarih: 2022-04-19 08:52:47

Antep Fıstıklı/ Nar Aromalı Fitil Lokum detayları:
300 gram300 gram

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Antep Fıstıklı/ Nar Aromalı Fitil Lokum 300 gram tam olarak 26 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles