Bim Antep Fıstıklı Kremalı Gofret 3×44 g fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Antep Fıstıklı Kremalı Gofret

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Antep Fıstıklı Kremalı Gofret 3×44 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 3×44 g Antep Fıstıklı Kremalı Gofret .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Antep Fıstıklı Kremalı Gofret ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Antep Fıstıklı Kremalı Gofret Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Antep #Fıstıklı #Kremalı #Gofret ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 15,90 TL

Tarih: 2022-04-11 05:49:36

Antep Fıstıklı Kremalı Gofret detayları:
3×44 g3x44 g

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Antep Fıstıklı Kremalı Gofret 3×44 g tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles