Bim Antep Fıstıklı Beyaz Çikolatalı Kurutulmuş Çilek Draje 80 g fiyatı – 1 Kasım Salı 2022

Bim Antep Fıstıklı Beyaz Çikolatalı Kurutulmuş Çilek Draje 80 g fiyatı - 1 Kasım Salı 2022 1

Bim aktüel ürünlerinde 1 Kasım Salı 2022 Aktüel kataloğunda Antep Fıstıklı Beyaz Çikolatalı Kurutulmuş Çilek Draje 80 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulunuyor…

Bim 1 Kasım Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 1 Kasım Salı Aktüel mamullerinden biri de 80 g Antep Fıstıklı Beyaz Çikolatalı Kurutulmuş Çilek Draje .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Antep Fıstıklı Beyaz Çikolatalı Kurutulmuş Çilek Draje ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Antep Fıstıklı Beyaz Çikolatalı Kurutulmuş Çilek Draje Bim’de kaç para?

Aradığınız #Antep #Fıstıklı #Beyaz #Çikolatalı #Kurutulmuş #Çilek #Draje ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 24,50 TL

Tarih: 2022-10-26 22:56:57

Antep Fıstıklı Beyaz Çikolatalı Kurutulmuş Çilek Draje detayları:
80 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Antep Fıstıklı Beyaz Çikolatalı Kurutulmuş Çilek Draje 80 g tam olarak 1 Kasım Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles