Bim Altay Profesyonel Çalışma Koltuğu fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Altay Profesyonel Çalışma Koltuğu

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Altay Profesyonel Çalışma Koltuğu ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Altay Profesyonel Çalışma Koltuğu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Altay Profesyonel Çalışma Koltuğu ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Altay Profesyonel Çalışma Koltuğu Bim’de kaç para?

Aradığınız #Altay #Profesyonel #Çalışma #Koltuğu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 4.999,00 TL

Tarih: 2022-04-14 01:27:50

Altay Profesyonel Çalışma Koltuğu detayları:

Yukarı-aşağı yönlü hareketli başlık ile gelişmiş
raylı başlık teknolojisi
Ayarlanabilir tasarımı ile bel boşluğunu dolduran
entegre bel teknolojisi
4 farklı yöne ayarlanabilir 4D kolçak teknolojisi

Avrupa standartlarına uygun yüksek dansite (68 DNS)
PU sünger
160 derece yaslanma özelliğine sahip yatar sırt
mekanizması
Yükseklik, eğim ve kitleme ayarı ile çok
fonksiyonlu mekanizma
En üst kalite sınıfı olan 4Class amortisör sistemi
ile ergonomik duruş
Yüksek kalite kumaş teknolojisi
Sağlam metal ayak
Dayanıklı tekerler
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Altay Profesyonel Çalışma Koltuğu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles