Bim Alfa 10 TB Klavyeli Tablet fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Alfa 10 TB Klavyeli Tablet

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Alfa 10 TB Klavyeli Tablet ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Alfa 10 TB Klavyeli Tablet .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Alfa 10 TB Klavyeli Tablet ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Alfa 10 TB Klavyeli Tablet Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Alfa #Klavyeli #Tablet ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.399,00 TL

Tarih: 2022-04-15 05:09:33

Alfa 10 TB Klavyeli Tablet detayları:

Kutu İçeriğiBluetooth
klavyeli özel kılıf, güç adaptörü, data kablosu, kullanım
kılavuzu 2 yıl garantili
İşlemci MT8168Ekran
boyutu 10.1″Çözünürlük 800 X 1280
PXRam 4 GBDahili hafıza 64
gbPil kapasitesi 3.7V
5000mahArka kamera 5.0 MP + flaşÖn kamera
2.0 MPArttırılabilir hafıza
Max. 256 gb ( microsd kart)Bağlantı türleri
bluetooth, wi-fiEkran
teknolojisi IPSİşlemci yapısı Quad
Core
 

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Alfa 10 TB Klavyeli Tablet tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles