Bim Akü Takviye Seti WM201 fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Akü Takviye Seti WM201

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Akü Takviye Seti WM201 ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Akü Takviye Seti WM201 .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Akü Takviye Seti WM201 ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Akü Takviye Seti WM201 Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Akü #Takviye #Seti #WM201 ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 799,00 TL

Tarih: 2023-02-19 15:15:56

Akü Takviye Seti WM201 detayları:

Genel
Özellikler
7200
mAh(1800
mAhx4)
Type-C
5V/9V-2A (Max) Usb şarj etme imkanı2x Led – 3 farklı aydınlatma
seçeneğiUSB
Çıkış: 5V/2A
Şarj
süresi: Yaklaşık 4 saat
Başlangıç
akımı: 300A
Tepe
akımı: 600A
Çalışma
derecesi: -20°C~60°C
Ürün
Ebatları: 160x80x30 mm 12V olan otomobil ve motosiklet gibi araçlar için
tasarlanmıştırTaşıma ve saklama çantasıAğırlığı:
310g2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Akü Takviye Seti WM201 tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles