Bim Aksesuar ve Takı Dolabı fiyatı – 6 Mayıs Cuma Aktüel 2022

Aksesuar ve Takı Dolabı

Bim aktüel ürünlerinde 6 Mayıs Aktüel kataloğunda Aksesuar ve Takı Dolabı ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim 6 Mayıs Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 6 Mayıs Aktüel mamullerinden biri de Aksesuar ve Takı Dolabı .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Aksesuar ve Takı Dolabı ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Aksesuar ve Takı Dolabı Bim’de kaç para?

Aradığınız #Aksesuar #Takı #Dolabı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 399,00 TL

Tarih: 2022-04-30 03:12:59

Aksesuar ve Takı Dolabı detayları:
49 adet kapasiteli yüzük cebi  1 adet alüminyum bar  1+1 raf sistemi

Bim aktüel 6 Mayıs Salı


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Aksesuar ve Takı Dolabı tam olarak 6 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles