Bim Akım Korumalı Usb Girişli Kare 3’lü Priz fiyatı – 28 Ekim Cuma 2022

Akım Korumalı Usb Girişli Kare 3’lü Priz

Bim aktüel ürünlerinde 28 Ekim Cuma 2022 Aktüel kataloğunda Akım Korumalı Usb Girişli Kare 3’lü Priz ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulmak mümkün…

Bim 28 Ekim Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 28 Ekim Cuma Aktüel ürünlerinden biri de Akım Korumalı Usb Girişli Kare 3’lü Priz .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Akım Korumalı Usb Girişli Kare 3’lü Priz ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Akım Korumalı Usb Girişli Kare 3’lü Priz Bim’de kaç para?

Aradığınız #Akım #Korumalı #Usb #Girişli #Kare #3lü #Priz ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 139,00 TL

Tarih: 2022-10-21 18:38:37

Akım Korumalı Usb Girişli Kare 3’lü Priz detayları:
2 m yüksek akımlı dirençli kabloTermal akım kabloÇocuk korumasıKısa devre korumaYüksek ısıya karşı dayanıklıGerçek bakır iletken2m güç kablosu

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Akım Korumalı Usb Girişli Kare 3’lü Priz tam olarak 28 Ekim Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles