Bim Akım Korumalı 6 Priz 3 USB fiyatı – 13 Mayıs Cuma Aktüel 2022

Akım Korumalı 6 Priz 3 USB

Bim aktüel ürünlerinde 13 Mayıs Aktüel kataloğunda Akım Korumalı 6 Priz 3 USB ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim 13 Mayıs CUMA Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 13 Mayıs Aktüel ürünlerinden biri de Akım Korumalı 6 Priz 3 USB .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Akım Korumalı 6 Priz 3 USB ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Akım Korumalı 6 Priz 3 USB Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Akım #Korumalı #Priz #USB ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 149,00 TL

Tarih: 2022-05-07 18:50:20

Akım Korumalı 6 Priz 3 USB detayları:
Çocuk korumalıYüksek ısıya karşı dayanıklıTermal akım korumaKısa devre korumaGerçek bakır iletken2 m yüksek akım dirençli kablo

Bim aktüel 13 Mayıs Cuma


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Akım Korumalı 6 Priz 3 USB tam olarak 13Mayıs tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles