Bim Akıllı Takip Cihazı Smart Tag fiyatı -30 eylül cuma 2022

Akıllı Takip Cihazı Smart Tag

Bim aktüel ürünlerinde 30 eylül 2022 Aktüel kataloğunda Akıllı Takip Cihazı Smart Tag ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 30 eylül cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 30 eylül Aktüel mamullerinden biri de Akıllı Takip Cihazı Smart Tag .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Akıllı Takip Cihazı Smart Tag ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Akıllı Takip Cihazı Smart Tag Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Akıllı #Takip #Cihazı #Smart #Tag ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 229,00 TL

Tarih: 2022-09-24 06:57:11

Akıllı Takip Cihazı Smart Tag detayları:
Takip cihazı (kedi, köpek, anahtar, valiz, araba, bisiklet)  300 gramün pil ömrü

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Akıllı Takip Cihazı Smart Tag tam olarak 30 eylül tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles