1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Akıllı Kadın Güneş Gözlüğü BG-02F fiyatı – 2024

Bim Akıllı Kadın Güneş Gözlüğü BG-02F   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Akıllı Kadın Güneş Gözlüğü BG-02F ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Akıllı Kadın Güneş Gözlüğü BG-02F .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Akıllı Kadın Güneş Gözlüğü BG-02F ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Akıllı Kadın Güneş Gözlüğü BG-02F Bim’de kaç para?

Aradığınız #Akıllı #Kadın #Güneş #Gözlüğü #BG02F ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.899,00 TL

Tarih: 2024-05-15 18:17:06

Akıllı Kadın Güneş Gözlüğü BG-02F detayları:
Uygulama ile Ekloyzer AyarıUygulama ile Son
Bağlı Olduğu Konumu GörmeUV Pozirizasyon: UV40010 Saat Müzik/Çağrı
DinlemeBatarya 110 mAh x2Şarj Olma Süresi: 1.5 SaatÇalışma
Mesafesi:10 MetreSuya Dayanıklılık: IPX5Lens Materyaki:PCÇerçeve
Materyali : Naylon PC+ABSManyetik Kablo, Kılıf2 Yıl Wiami Türkiye
Garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Akıllı Kadın Güneş Gözlüğü BG-02F tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir