Bim Airpods 3. Nesil Kulak İçi Kulaklık fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Airpods 3. Nesil Kulak İçi Kulaklık

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Airpods 3. Nesil Kulak İçi Kulaklık ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Airpods 3. Nesil Kulak İçi Kulaklık .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Airpods 3. Nesil Kulak İçi Kulaklık ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Airpods 3. Nesil Kulak İçi Kulaklık Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Airpods #Nesil #Kulak #İçi #Kulaklık ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 4.099,00 TL

Tarih: 2023-03-01 10:01:22

Airpods 3. Nesil Kulak İçi Kulaklık detayları:

ÖzelliklerÜrün
tipi: Bluetooth Kulak İçi KulaklıkKulaklık tipi:
Kulak İçiUyumlu: AppleSinyal iletimi:
KablosuzSes
Ayarı: HayırDECT:
HayırMikrofon: EvetHoparlör/ kulaklık
geçişi: EvetHeadset function:
HayırBluetooth: EvetBağlantılar:
BluetoothUSB Girişi: Lightning KonnektörlüKutu
İçeriği: MagSafe Şarj Kutusu – Lightning – USB-C Kablo2 yıl Apple Türkiye garantisi
altındadır

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Airpods 3. Nesil Kulak İçi Kulaklık tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles