Bim Airfryer Yağsız Fritöz 5,5 litre fiyatı -30 eylül cuma 2022

Airfryer Yağsız Fritöz

Bim aktüel ürünlerinde 30 eylül 2022 Aktüel kataloğunda Airfryer Yağsız Fritöz 5,5 litre ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim 30 eylül cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 30 eylül Aktüel ürünlerinden biri de 5,5 litre Airfryer Yağsız Fritöz .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Airfryer Yağsız Fritöz ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Airfryer Yağsız Fritöz Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Airfryer #Yağsız #Fritöz ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.499,00 TL

Tarih: 2022-09-24 04:55:31

Airfryer Yağsız Fritöz detayları:
5,5 litre 1500 W  60 dk zamanlayıcı ve otomatik kapanma  200 dereceye kadar ayarlanabilir sıcaklık Hızlı pişirme sepeti  Paslanmaz çelik parçalar

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Airfryer Yağsız Fritöz 5,5 litre tam olarak 30 eylül tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles