Bim Philips Airfryer XL HD9260/90 fiyatı – 16 eylül cuma 2022

Airfryer XL HD9260/90

Bim aktüel ürünlerinde 16 eylül cuma 2022 Aktüel kataloğunda Airfryer XL HD9260/90 ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulmak mümkün…

Bim 16 eylül cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 16 eylül cumaAktüel ürünlerinden biri de Airfryer XL HD9260/90 .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Airfryer XL HD9260/90 ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Philips  Airfryer XL HD9260/90 Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Airfryer #HD926090 ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.599,00 TL

Tarih: 2022-09-14 18:07:32

Airfryer XL HD9260/90 detayları:
Fat Removal teknolojisi ile %90’a kadar daha az yağlı yemekler  Favori pişirme yöntemlerini kaydetme özelliği  Kızartma, pişirme, ızgara yapma, fırınlama ve ısıtma  QuickClean özelliği ile kolay temizleme  1.2 kg’lik pişirme kapasitesi  5 porsiyon yemek hazırlama

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Airfryer XL HD9260/90 tam olarak 16 eylül cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles